Karrier - Mikrotti

Karrier

2009 óta működő távközlési szolgáltató cégünk folyamatos fejlesztések miatt

hálózat szerelő kollégákat keres fiatalos csapatába!

Főbb feladatok:

- új és meglévő ügyfeleinknek Internet-, TV-, Telefon szolgáltatás kiépítése,

- előfizetői problémák helyszíni kivizsgálása és elhárítása,

- hálózatfejlesztési és karbantartási munkák elvégzése.

Elvárások:

- tiszta, rendezett megjelenés,

-"B" kategóriás jogosítvány,

- magabiztos munkavégzés magasban (létrán,háztetőn,oszlopsoron),

- alapvető műszaki érzék,

- jó kommunikációs készség,

- alap informatikai/számítógépes ismeretek.

Amit biztosítunk:

- hosszútávú, felelősségteljes munkalehetőség,

- teljes munkaidős (8 órás) bejelentett állás, azonnali kezdéssel,

- díjmentes Internet- és TV szolgáltatás otthonra,

- bejárás támogatása,

- céges telefon és notebook,

- teljes munkaruházat,

- szabad hétvégék és ünnepnapok,

- minőségi kézi és gépi szerszámok,

- magasan felszerelt, fiatal céges autók,

- szakmai tréningek és oktatások.

Munkavégzés helye:

- Hévíz és a környező települései 25 km-es körzetben.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetés megjelöléssel az allas@mikrotti.hu email címen lehetséges!